Deelnemers Apeldoorn / Zutphen

Deelnemers netwerk NAH Apeldoorn/Zutphen

W. Slabbekoorn
Klimmendaal  revalidatiespecialisten
De revalidatiespecialisten van Klimmendaal bieden medisch specialistische revalidatie op diverse locaties in Oost-Nederland. 
Mail: w.slabbekoorn@klimmendaal.nl
Website: www.klimmendaal.nl

M. Berenschot
Siza, Vanuit meer dan 150 accommodaties in Gelderland biedt Siza zorg- en dienstverleningaan jongeren en volwassenen met een lichamelijke, verstandelijke of meervoudige handicap of met NAH.
Teamleider Centrum voor Niet Aangeboren Hersenletsel
Mail: Miranda.berenschot@siza.nl
Website: www.siza.nl

K. van Ophem
Consulent NAH & Jeugd en Gezin
PJG is een kleinschalige organisatie die met name gespecialiseerd is in kwetsbare gezinnen, waaronder LVB ouders, gezinnen met een kind met NAH en gezinnen met ouders met NAH.
Mail: k.vanophem@pjg.nu
Website: www.pjg.nu

Danielle Bruins
MEE Veluwe
Stichting MEE biedt ondersteuning aan mensen met een beperking
Maatschappelijk werker
Mail: danielle.bruins@MEEVeluwe.nl
Website: www.meeveluwe.nl

Eugenie Zandvliet
Afasiecentrum Apeldoorn
mail: eugenie.zandvliet@zgapeldoorn.nl

Ingrid Hartman
Verian biedt thuiszorg op maat
Mail: ingridhartman@verian.nl
Website: www.verian.nl

Nicolien van Velzel
transmuraal verpleegkundige CVA keten Apeldoorn
mail:  n.oorspronk@gelre.nl

Therese van Maasakker
Professionals in NAH.
Professionals in NAH is een landelijke organisatie welke ambulante begeleiding biedt aan mensen met een Niet Aangeboren Hersenletsel en hun netwerk. Professionals in NAH biedt ook scholing op het gebied van niet aangeboren hersenletsel.
mail: t.vanmaasakker@nah.nl
website: www.nah.nl

Peter Vossenberg
mail: p.vossenberg@tactus.nl

Karin Fennes
mail: k.fennes@dekap.nl

Monique te Beek
neuropsycholoog Visio
mail: moniquetebeek@visio.org

Sabine Rink
ambulante begeleiding NAH.
We bieden thuis begeleiding voor mensen met NAH via de WMO van de gemeente of via PGB binnen de gemeente Apeldoorn. We begeleiden kinderen met NAH via centrum jeugd en gezin.
mail:sabine.rink@isupportambulant.nl
<webside:www.isupportambulant.nl

 

 

 

 

 


Reacties zijn gesloten.