Deelnemers Arnhem

Wim Teunissen
MEE Gelderse Poort locatie Arnhem
consulent NAH
Mail:  w.teunissen@meegeldersepoort.nl
Website:  www.meegeldersepoort.nl

Desiree Krol
1stelijnspsycholoog bij Praktijk voor Gezondheidszorg en neuropsychologie
neuropsycholoog,GZ-psycholoog,
Mail: desiree.krol@pgnp.nl
Website: www.pgnp.nl

Esther van Dinther
Pleyade locatie Martinushof
Stichting Pleyade is een overkoepelende organisatie voor wonen, gezondheid en vrije tijd in Arnhem. Wij zijn er speciaal voor mensen van 55 jaar en ouder
Psychologe
Mail: g.heida@pleyade.nl
Website: www.pleyade.nl

Peter Brouwers
Siza, Vanuit meer dan 150 accommodaties in Gelderland biedt Siza zorg- en dienstverlening aan jongeren en volwassenen met een lichamelijke, verstandelijke of meervoudige handicap of met NAH.
Sectormanager ambulante woonbegeleiding en gezinsondersteuning
Mail: peter.brouwers@siza.nl
Website: www.siza.nl

Joke Stoffelen
Zorgbelang gelderland
Zorgbelang Gelderland is een stichting met zo’n 400 aangesloten patientenverenigingen, gehandicaptenorganisaties, ouderenbonden en clientenraden in Gelderland.
Mail: jokestoffelen@zorgbelanggelderland.nl
Website: www.zorgbelanggelderland.nl
Postbus 5310 6802 EH  Arnhem
IJsselburcht 4 6825 BP  Arnhem
Telefoon 026 384 28 22

Jozef Middendorp
Wonen Welzijn Zorg
Manager Beleid en Organisatie
Mail: j.middendorp@attentwwz.nl
Website: www.attentwwz.nl
Harderwijkerweg 1a
6952 AA Dieren
Postbus 2
6950 AA Dieren
Telefoon 0313-490300
Fax 0313-490301

Rogier Koster
De Gelderseroos, locatie Gespecialiseerde Psychiatarie Wolfheze (GPW)
Afdeling Winkler Kliniek Wolfheze (WKW)
De Winkler Kliniek Wolfheze is een centrum voor gedragsneurologie en neuropsychiatrie
Maatschappelijk werker Winkler Kliniek Wolfheze (WKW)
Mail: r.koster@degelderseroos.nl
Website: www.degelderseroos.nl
Tel: 026-4833352

Janny van Ommen
Groot Klimmendaal
Revalidatiecentrum voor kinderen, jeugdigen en volwassenen.
Maatschappelijk werk
Mail: j.v.ommen@grootklimmendaal.nl
Website: http://www.grootklimmendaal.nl

Mevrouw Adrie Schimmel
STMG
Stichting Thuiszorg Midden-Gelderland
Projectleider (o.a. van Ouderenconcult Arnhem)
Tel: 026-3762222
Mail: a.schimmel@stmg.nl
Website: http://www.stmg.nl

Ellen Stuart
Consulent NAH/RIBWAVV

Mail: e.stuart@ribwavv.nl
Website: http://www.ribwavv.nl
Mobiel: 06-31659809
Tel: 026-3655180
Regiokantoor Arnhem Arnhem Centrum
Roermondsplein 20-3   6811 JN  Arnhem

Anette Baars
Alysis tel.088-0057126
Ziekenhuis Rijnstate is een samenwerkingsverband tussen Ziekenhuis Rijnstate, KliniekVelp, Ziekenhuis Zevenaar en verpleeghuis Zevenaar
Gespecialiseerde neuro-verpleegkundige/ Master neurorevalidatie. CVA Ketencoordinator Arnhem en omgeving.
Mail:  abaars@rijnstate.nl
Website:  http://www.rijnstate.nl

Carla Rijs
Professionals in NAH

Professionals in NAH is een landelijke organisatie welke ambulante begeleiding biedt aan mensen met een Niet Aangeboren Hersenletsel en hun netwerk. Professionals in NAH biedt ook scholing op het gebied van niet aangeboren hersenletsel.
Mail: c.vanrijs@nah.nl
Website;www.nah.nl

Elly van Geffen
Caransscoop
Regioadviseur Apeldoorn e.o.
Mail:evangeffen@caransscoop.nl

ing. A.J. Veurink re
TotaalSupport BV
LRGD Geregistreerd Gerechtelijk Deskundige
Mail : b.veurink@totaalsupport.eu
Mail : www.totaalsupport.eu

 

Reacties zijn gesloten.