Deelnemers Harderwijk

Femke Schotman
maatschappelijk werker dagbehandeling revalidatie-afdeling ziekenhuis St. Jansdal
email: fl.schotman@stjansdal.nl

Peter Grispen
Interaktcontour
Zorgbemiddelaar
Email : p.grispen@interaktcontour.nl
Website :  www.interaktcontour.nl
Tel.: 0341-255775
Regio Veluwe / Utrecht
Werkdagen: maandag t/m donderdag

Janneke Schuurman
MEE Veluwe
Consulent Wonen & Samenleven
Email : Janneke.Schuurman@meeveluwe.nl
Website : www.meeveluwe.nl
Tel: 055 5269200

Freek Hoogezand – Gea Munnik
‘s-Heerenloo
als manager en begeleider betrokken bij de NAH expertise van ’s Heerenloo
email: freek.hoogezand@sheerenloo.nl
Website : www.sheerenloo.nl

Ans vd Schuppert
CVA verpleegkundige thuiszorg Icare
Lid vakgroep neurologie, verpleging en verzorging, Icare Thuiszorg Verpleging en Verzorging
Email : a.schuppert@icare.nl
Website :  www.icare.nl

Hetty Schoonhoven
regiocoordinator Noord Veluwe
Email: h.schoonhoven@regionoordveluwe.nl

Aleida Hekman
tactus verslavingszorg
email: a.hekman@tactus.nl

 

 

 

 

 

 

 

Reacties zijn gesloten.