Deelnemers Nijmegen

Gerry van Beuningen
Pluryn, locatie Werkenrode
Pluryn ondersteunt mensen met een handicap bij wonen, werken, leren en vrije tijd in de regio Gelderland, Noord-oost Brabant en Noord-Limburg. In de ondersteuning van o.a. mensen met NAH, ligt de nadruk op meedoen in de maatschappij en zelfregie.
Medewerker klantenbureau
Mail: gbeuningen@pluryn.nl
Website: www.pluryn.nl

Ellis Vissers
Ambulant Centrum Hersenletsel Nijmegen (ACHN)
neuropsycholoog
Mail: e.vissers@maartenskliniek.nl
Website: www.maartenskliniek.nl
024-3659157

Fleur Besier
revalidatiecentrum St. Maartenskliniek
maatschappelijkster werk
Mail: f.besier@maartenskliniek.nl
Website : www.maartenskliniek.nl
024-3659625

Karin Wolfs
Zorggroep Zuid Gelderland
cordinator thuiszorg
Mail: karin.wolfs@zorggroep-zuid-gelderland.nl
Website : www.z-z-g.nl

Marianne van Grunsven
Instituut voor Rationele Therapie, Nijmegen
Klinisch psycholoog- psychotherapeut
Mail: m.van.grunsven@rationeletherapie.nl
Website : www.rationeletherapie.nl

Ingrid Preidsma
Verpleeghuis Margriet
Nurse Practitioner CVA
Mail: preidsma@xs4all.nl
Website : www.z-z-g.nl

Sandra Smits-Lemmens
GGZ Nijmegen
GZ psycholoog/neuropsycholoog
Mail: s.smits01@propersona.nl
Website : www.propersona.nl

Ton Arts
Canisius Wilhelmina Ziekenhuis (CWZ)
Functie :
Mail: t.arts@cwz.nl
Website : www.cwz.nl

Paul van Keeken
Universitair Medisch Centrum, Nijmegen(UMCN)
Nijmeegs Kenniscentrum Neurorevalidatie
Onderwijs en opleiding
Mail: p.vanKeeken@neuro.umcn.nl
Website : www.umcn.nl

Berna Rood
Nijmeegs Kenniscentrum Neurorevalidatie
Expertverpleegkundige Neurorevalidatie
Mail: b.rood@neuro.umcn.nl
website: www.neurorevalidatie.nl

Monique Onck
MEE Geldersepoort Nijmegen
consulent
Mail: m.onck@meegeldersepoort.nl
Website : www.meegeldersepoort.nl
Einsteinstraat 14
6533 NN Nijmegen
M; 06-10010302
T:088-6330000
F;088-6330016

Berna de Vree
Visio biedt zorg aan blinden en slechtzienden/visusproblemen na NAH
(neuro)psycholoog
Mail : bernadevree@visio.org
Website : www.visio.org

J. van der Weide
Pluryn, locatie Werkenrode te Groesbeek
Pluryn ondersteunt mensen met een handicap bij wonen, werken, leren en vrije tijd in de regio Gelderland, Noord-oost Brabant en Noord-Limburg. In de ondersteuning van o.a. mensen met NAH, ligt de nadruk op meedoen in de maatschappij en zelfregie.
Functie : gz-psycholoog en projectleider NAH
Mail : jweide@pluryn.nl
Website : www.pluryn.nl

Karin Kanselaar
UMCN/CVA nazorgpoli
Functie: Nurse Practitioner neurovasculaire aandoeningen
Aanwezig ma t/m vrijdag, woensdagochtend
Mail : k.kanselaar@nngpoli.umcn.nl
Website : www.umcn.nl
Karin Kanselaar
Tel: 024-3616600

Freddy Langeler
Coördinatiepunt  Mantelzorgondersteuning
Coördinatiepunt  Mantelzorgondersteuning ondersteunt mantelzorgers op allerlei terreinen. Onder andere door het organiseren van gespreksgroepen voor partners van NAH getroffenen. Dit onder begeleiding van de consulent van het Steunpunt Mantelzorg en een neuro-psycholoog, gespecialiseerd op het terrein van NAH.
Mail : f.langeler@swon.nl
Website: www.mantelzorg-nijmegen.nl
Tel: 024 – 3822446 van 9.00 – 11.00 uur

Reacties zijn gesloten.