Deelnemers Tiel

Petra Aalders
Boogh Activiteiten Veenendaal
Boogh is specialist in het organiseren van activiteiten en arbeidsre-integratie voor volwassenen met niet-aangeboren hersenletsel en mensen met een lichamelijke handicap. Ruim 750 cliënten uit Midden-Nederland maken gebruik van de diensten van Boogh.
Functie: Regiomanager
Email: p.aalders@boogh.nl
Website: www.boogh.nl

Annette Goeman
s-Heerenloo Rivierenland
Ondersteuning voor mensen met een verstandelijke beperking.
Functie: Zorgbemiddelaar
Email: annette.goeman@sheerenloo.nl
Website: www.sheerenloo.nl

Marian Eijkenaar
MEE – Gelderse Poort
Functie: Consulent
Email: m.eijkenaar@meegeldersepoort.nl
Website:
www.meegeldersepoort.nl

Cees Taal
Syndion
Dienstverlening en ondersteuning aan mensen met een handicap.
Functie: Beleidsmedewerker.
Email: c.taal@syndion.nl
Website: www.syndion.nl

Henk van de Broek
Pluryn
Pluryn ondersteunt mensen met een handicap bij wonen, werken, leren en vrije tijd in de regio Gelderland, Noord-oost Brabant en Noord-Limburg. In de ondersteuning van o.a. mensen met NAH, ligt de nadruk op meedoen in de maatschappij en zelfregie.
Functie: Manager dagcentra
Email: hbroek@pluryn.nl
Website: www.pluryn.nl

Ad Nouws
Propersona
Pro Persona is een instelling voor geestelijke gezondheidszorg in zuid-west Gelderland.
Email: a.nouws@propersona.nl
Website:
www.propersona.nl

Antonet Peters
STMR
Functie: CVA-verpleegkundige
Email: apeters@stmr.nl
Website:
www.stmr.nl

Marijke Poelhekke
RIBW
De RIBW Nijmegen & Rivierenland is een regionale instelling voor begeleiding en wonen.
Wij begeleiden en ondersteunen mensen die vanwege psychiatrische problematiek voor langere tijd ondersteuning nodig hebben.
Functie: Manager
Email:
m.poelhekke@ribw-nr.nl
Website: www.ribw-nr.nl


Reacties zijn gesloten.