Uitnodiging voor het lotgenotencontact met de data voor het najaar 2011

Bijeenkomsten  in Arnhem,

Tijd    :            20.00 uur tot 22.00 uur
Data   :      7 september, 19 oktober, 30 november
Info    : Joke  Wijnands  tel. 06-3016 1423 j.wijnands@zozijn.nl

19 september Thema: Geheugenproblemen en veranderd tijdsbesef .

31 oktober Thema:  Prikkelgevoeligheid en vermoeidheid.

12 december Thema: Hersenletsel heb je niet alleen.

Adres : Groot Klimmendaal,  Heijenoordseweg 5, Arnhem

Vanaf de Amsterdamseweg 2de ingang, voorbij het eerste gebouw links   Info en slaat u links af. Groot gebouw met pilaren.  Melden bij receptie.

aanmelden: Marij Bachrach tel: 06 – 4219 4645  m.bachrach@nah.nl

Bijeenkomsten in Doetinchem,

Tijd    : 10.15 uur tot 12.15 uur

Adres : De oude Terborgseweg 202, Doetinchem.

Bijeenkomsten in Zutphen (alleen voor mensen mèt NAH)

Data   :      Elke eerste dinsdag van de maand (juli en aug. niet)

Tijd    :       19.30 uur tot 21.30 uur

Adres : Regiokantoor Zozijn-Graafschap/Salland,  Dreef 2a, Zutphen

Info    : Wilma Gosen tel.06-1053 0353  w.gosen@zozijn.nl

Partner-gespreksgroep (Apeldoorn en omgeving), Info: Wim Huijssoon,  tel. 0317- 415 696

NAH café in Wageningen,
laatste woensdagavond van de maand  (juli, aug. en dec. niet) 19.30/2100 uur Info en aanmelden: Henk Bor tel. 06-2077 2772   gelderland@cerebraal.nl

NAH café “Labyrint” Arnhem,
eerste vrijdagmiddag  van de maand 13.30/16.00 uur

Info en aanmelden: Wim Teunissen (MEE) tel.088-6330 000

NAH-café “De Gruitpoort ” Doetinchem,
zondag  18 sept, 16 okt, 13 nov, 18 dec  19.00/22.00 uur Info: Charlotte de jong  tel. 0314-363 738  charlotte.dejong@zozijn.nl

NAH café “Brain Connection” Nijmegen,
elke eerste woensdagavond van de maand 19.30/22.00 uur Info: Jamie Tervit tel. 06-2392 8799     Jamie_tervit@hotmail.com

NAH jongeren café “Cardo” Groesbeek
donderdag  22 september  19.00/21.00 uur

Info: Marrin Colenbrander 024-399 7316  mcolenbrander@pluryn.nl

NAH café Apeldoorn,
eerste zaterdagavond  van de maand 19.30/21.30 uur

Info: Danny Roelofs 06-4610 7240  d.roelofs@philadelphia.nl

NAH café Zutphen
zaterdag 27 aug. 8okt. 17 dec.  10.00/ 12.00 uur

Info: Jan Weessies 06-4637 86 23  j.weessies@mee-og.nl

Dit bericht is geplaatst in Nieuws en heeft als onderwerp , .

Reacties zijn gesloten.